Akvária levně

Akvária levně

10. 4. 2013, 11:15

Ceny akvárií jsou dány mnoha a mnoha parametry. Akvárium lze koupit i vybavit levně, Stačí být jen trochu chytří a nechat si třeba i poradit. Načerpejte nejrůznější doporučení například na www.akvapro.cz.

Akvária levně

Pořídit si akvárium levně neznamená jen "koupit levné akvárium". Akvárium, to totiž zdaleka není jen "akvárium", tedy nádoba s vodou. Akvárium je nutné vybavit po technické i estetické stránce. Začněme ale od začátku, tedy u akvária coby nádoby. Jak ho pořídit levně? Existuje několik variant akvárií - lepená, odlitá, skleněná, plastová. K levnějším typům akvárií patří ta lepená a plastová.

Akvária kontakt

Akvária z jednoho kusu materiálu levně

Akvária vyrobená z jednoho kusu jsou o něco kvalitnější, ale samozřejmě také dražší. Co se materiálu týká, plast je prostě levnější než sklo. Pokud chcete pořídit akvárium levně, není nutné ustupovat z vašich představ o jeho kvalitě a kráse. Jen buďte chytří a šetřete na těch správných místech. Inspiraci, jak rozumně snížit náklady na vybavení akvária, čerpejte na webech výrobců. Lepená akvária jsou levnější a pokud si je necháte vyrobit kvalitní firmou, nemusíte se jistě obávat protékajících svárů.

Biotop Amazonie

Akvária levně - technické vybavení

Akvárium je nutné technicky vybavit. Topení, osvětlení, filtrace, okysličení vody. To všechno rybičky potřebují ke svému životu. Právě zde buďte chytří a pořiďte si toto vybavení levně. Kvalitní ale levné. Podívejte se na doporučení a nabídky na stránkách prodejců. Právě za akvarijní techniku se dá rozumně ušetřit. Trh například nabízí nejrůznější kombinace jednotlivých prvků, které jsou samozřejmě ve výsledku mnohem levnější. Jedna investice do zařízení, které bude vodu ohřívat, filtrovat a čistit a zároveň okysličovat bude sice vyšší, ale bude jen jedna jediná. Vedle nižších pořizovacích nákladů takové zařízení navíc sníží i spotřebu energie. Provoz akvária tak bude dlouhodobě levnější.

Akvária doplňky levně

Akvárium si jistě přejete mít krásné. I krásu a luxus však lze pořídit levně. Tapetu na pozadí koupíte plastovou či papírovou za pár korun. Podloží - kameny, písek, štěrk - také jistě nebude ničím, co by zničilo váš rozpočet. Dokonce při troše snahy ho pořídíte zcela zdarma. Nasbírané oblázky či mušle vám pak budou navíc nejen zdobit akvárium, ale i připomínat oblíbenou řeku nebo dovolenou strávenou na pláži u moře. Akvarijní rostliny asi tak jednoduše nezařídíte. Ale levně je jistě koupit lze. Druhy se samozřejmě liší vzhledem i cenou. Inspirujte se na www.akvapro.cz, že i levná rostlinka může působit velmi krásně a exoticky. A podobně je to i s akvarijními rybkami. Mnohdy jsou právě ty nejbarevnější, nejzajímavější zároveň těmi nejlevnějšími. Navíc méně náročné druhy rybiček umožňují pořídit i levnější technické zázemí akvária.Screen akvapro.cz


Více informací na téma akvária naleznete na stránkách akvapro.cz.
Zobrazení: 147838 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Akvária

  10. 4. 2013, 11:24 | Diskuze (0)

  Hodně lidí, když si zařizují byt, poznají, že jim v bytě něco schází. Zjistí, že jim v bytě schází něco z přírody, nebo něco živého. Když uvažují o křečkovi nebo jiném domácím mazlíčkovi, problém s údržbou a krmením se jeví jako problém.

 • Zakládání akvária

  10. 4. 2013, 11:23 | Diskuze (1)

  Uvažujete o tom, že byste si pořídili akvarijní rybky? Kousek "moře" přímo u vás doma? Vězte ale, že založit si skutečně funkční akvárium není jen tak ledajaká věc. Budete potřebovat spoustu věcí, aby jste vy i rybky byli s výsledným akváriem spokojení.

 • Tapeta do akvaria

  10. 4. 2013, 11:21 | Diskuze (0)

  Pokud máte doma akvárium s rybičkami, určitě potřebujete jeho design uzpůsobit volné přírodě. To se vám samozřejmě povede vhodnými rostlinami, kamínky, dřevem. Ale pořád vidíte zadní stěnu, která je průhledná, jak to vyřešit

 • Kulatá akvária

  10. 4. 2013, 11:19 | Diskuze (0)

  Pokud jste se rozhodli pořídit si akvárium, rozhodně vyberte nějaké originální, neotřelé, krásné. Bude nejen domovem pro vaše netradiční domácí "mazlíčky", ale i ozdobou vaší domácnosti. Podívejte se na nabídku na akvapro.cz a vyberte si například kulaté akvárium.

 • Akvária ceník

  10. 4. 2013, 11:17 | Diskuze (0)

  Vážení zákazníci. Přinášíme Vám fotografie a ceny akvarijních nádrží, které jsme v poslední době realizovali. Pokud se Vám bude některé z následujících řešení líbit neváhejte, a zavolejte nám. Určitě se domluvíme k Vaší spokojenosti.