Akvária na míru

Akvária na míru

10. 4. 2013, 10:50

Chtěli byste být chovateli sladkovodních či mořských živočichů? Prvním krokem je pečlivý výběr tvorů, které byste chtěli chovat a hned dalším je zajištění vyhovujícího „příbytku“ pro ně, tj. akvária na míru!

Akvária na míru

Už jste zkušeným chovatelem? A máte relativně dokonalá akvária, ale přece jen nejste spokojeni, protože zabírají zbytečně místo tam, kde byste potřebovali volný prostor pro něco jiného, a naopak máte někde místo (například netypického tvaru), které byste rádi využili pro radost ze sledování Vámi vypěstovaného života pod hladinou?

Akvária kontakt

Akvárium padnoucí přímo do Vašeho prostoru

Pokud jste na některou z výše uvedených otázek odpověděli „Ano.“, pak je právě pro Vás nejvhodnějším řešením pořídit si akvária na míru. Tuto službu nabízí například firma AKVAPRO – více se o jí nabízeném sortimentu i o firmě samotné dozvíte na www.akvapro.cz.

(Nejen) akvária na míru od akvapro.cz

Tato rodinná firma má více než třicetileté zkušenosti s akvaristikou a s ní spojenými věcmi, do kterých patří i výroba akvárií. Všechny jimi používané výrobní postupy a techniky jsou ověřené praxí, kvalitou i spokojeností zákazníků. Kromě výroby a montáže svých výrobků firma nabízí i servis akvárií.

Biotop Amazonie

Za kolik se akvária na míru dají pořídit

Cena takovýchto akvárií závisí na mnoha faktorech. Jedním z nich je velikost akvária, dalším použitý materiál, dále doplňky jako je pozadí akvária apod. Záleží také na tom, jestli Vaše akvárium má mít velmi atypický tvar či vzhled – například ohnuté přední sklo atd. - to je pak cena sice vyšší, ale alespoň zaručuje originalitu a neotřelost výsledného vzhledu akvárií (také tato služba je nabízena na akvapro.cz).

Kam jsou akvária na míru vhodná

Akvária na míru jsou vhodná do všech prostorů – jak domácích, tak i pracovních. Podle prostředí, ve kterém budou umístěna, lze přizpůsobit i jejich celkový design. Akvapro.cz spolupracuje s designovými studii, které zaručí okouzlující vzhled akvária přímo podle Vašich představ.Screen akvapro.cz


Více informací na téma akvária naleznete na stránkách akvapro.cz.
Zobrazení: 176845 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Akvária

  10. 4. 2013, 11:24 | Diskuze (0)

  Hodně lidí, když si zařizují byt, poznají, že jim v bytě něco schází. Zjistí, že jim v bytě schází něco z přírody, nebo něco živého. Když uvažují o křečkovi nebo jiném domácím mazlíčkovi, problém s údržbou a krmením se jeví jako problém.

 • Zakládání akvária

  10. 4. 2013, 11:23 | Diskuze (1)

  Uvažujete o tom, že byste si pořídili akvarijní rybky? Kousek "moře" přímo u vás doma? Vězte ale, že založit si skutečně funkční akvárium není jen tak ledajaká věc. Budete potřebovat spoustu věcí, aby jste vy i rybky byli s výsledným akváriem spokojení.

 • Tapeta do akvaria

  10. 4. 2013, 11:21 | Diskuze (0)

  Pokud máte doma akvárium s rybičkami, určitě potřebujete jeho design uzpůsobit volné přírodě. To se vám samozřejmě povede vhodnými rostlinami, kamínky, dřevem. Ale pořád vidíte zadní stěnu, která je průhledná, jak to vyřešit

 • Kulatá akvária

  10. 4. 2013, 11:19 | Diskuze (0)

  Pokud jste se rozhodli pořídit si akvárium, rozhodně vyberte nějaké originální, neotřelé, krásné. Bude nejen domovem pro vaše netradiční domácí "mazlíčky", ale i ozdobou vaší domácnosti. Podívejte se na nabídku na akvapro.cz a vyberte si například kulaté akvárium.

 • Akvária ceník

  10. 4. 2013, 11:17 | Diskuze (0)

  Vážení zákazníci. Přinášíme Vám fotografie a ceny akvarijních nádrží, které jsme v poslední době realizovali. Pokud se Vám bude některé z následujících řešení líbit neváhejte, a zavolejte nám. Určitě se domluvíme k Vaší spokojenosti.