Akvária prodej

Akvária prodej

10. 4. 2013, 11:07

Akvárium je nádherný doplněk interiéru, který zútulní každý pokoj. Přenese fantastický svět podmořské hladiny přímo k Vám do bytu. Rybičky zpravidla vyžadují minimum starostí a údržby.

Prodej akvárií

Akvárium je úžasný kus realistické vodní přírody, který můžete mít i Vy ve Vašem obývacím nebo jiném pokoji. Účelem akvária je simulovat opravdovou scenérii pod vodní hladinou. Akvária se liší nejen velikostí, ale i příslušenstvím, jako jsou kameny, vodní rostlinky, filtry a tím nejdůležitějším, což jsou rybičky, která v nich budete chovat.

Akvária kontakt

Výběr akvária

Pokud se rozhodnete, že právě ve Vašem pokoji chcete mít akvárium, měli byste při jeho výběru vzít v potaz několik základních otázek. První kritérium je velikost. Větší akvária zaujmou pohled návštěvníka rychleji a máte zde větší možnosti pro úpravu vnitřku interiéru akvária. Zároveň je ale větší akvárium náročnější na údržbu. Dále je potřeba se rozmyslet, zda-li si chcete pořídit již hotové akvárium, či si ho chcete nechat vyrobit na míru dle Vašich individuálních potřeb.

Akvária na míru

V případě akvária na míru se již nebudete muset spokojit s předem vyrobeným kusem skleněné krychle, ale budete si moci zvolit tvar, např. osmiúhelník, kulaté nebo zaoblené akvárium. Dále si budete moci Vaše akvárium nechat vsadit do jakéhokoliv kusu nábytku, třeba do obývací stěny nebo vestavěné skříně.

Biotop Amazonie

Umístění akvária

Pro akvárium je ideální klidné místo, chráněné od přímého slunečního světla, které podporuje růst řas a dezorientuje ryby. Dále je potřeba, aby akvárium mělo přístup k elektrickému proudu, který by měl zajišťovat osvětlení pozadí akvária a filtraci. Dále by mělo být akvárium zajištěné na pevném podstavci, který by aspoň částečně absorboval vibrace a chránil akvárium před převrhnutím.

Zóna relaxace

Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv druh akvária a jeho umístění, jistě Vám zajistí příjemný pohled, který uklidňuje a přináší pohodu v dnešní hektické a uspěchané době.Screen akvapro.cz


Více informací na téma akvária naleznete na stránkách akvapro.cz.
Zobrazení: 206943 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Akvárium Biorb

  10. 4. 2013, 11:24 | Diskuze (1)

  Všechna akvária Biorb mají vynikající design. Některá mají tvar koule, jiná zase klasický obdélníkový. Ale jednu věc mají akvária Biorb společnou, a to je právě jejich zpracování na velmi vysoké úrovni, což je staví na vrchol

 • Kryt na akvárium

  10. 4. 2013, 11:22 | Diskuze (0)

  Založit si akvárium, to není jen tak. Je třeba promyslet spoustu věcí. Akvárium by mělo být nejen krásným designovým doplňkem vašeho bydlení, ale rozhodně by také mělo poskytovat dostatečně příznivé životní prostředí pro rybky a rostliny.

 • Akvárium koule

  10. 4. 2013, 11:22 | Diskuze (0)

  Slyšeli jste snad o tom, že kulatý tvar akvária je nevhodný? Že se v něm akvarijním rybkám nedaří? Ale kdepak. Nevěřte pověrám. Rybám se hlava nezatočí. Klidně si pořiďte akvárium ve tvaru koule. Bude rozhodně dokonalým designovým doplňkem vaší domácnosti.

 • Akvárium 200l

  10. 4. 2013, 11:22 | Diskuze (0)

  Co je malé to je milé, říká se. Ale mnozí připojují, že co je větší, to je lepší. A v případě akvárií to platí docela určitě! Pokud uvažujete o tom, že byste si založili akvárium, pořiďte si klidně rovnou na 200 litrů. Pochválí ho každá návštěva!

 • Betta akvárium

  10. 4. 2013, 11:21 | Diskuze (0)

  Česká republika nemá moře, a tak si lidé zřizují kousek podmořského světa doma nebo na pracovišti. Betta akvárium, tj. akvárium menších rozměrů z robustního skla nebo plastu, je vhodné pro rybku betta žijící v Asii.