Biotop Amazonie mini

Akvárium 200l

10. 4. 2013, 11:22

Co je malé to je milé, říká se. Ale mnozí připojují, že co je větší, to je lepší. A v případě akvárií to platí docela určitě! Pokud uvažujete o tom, že byste si založili akvárium, pořiďte si klidně rovnou na 200 litrů. Pochválí ho každá návštěva!

Akvárium 200l

Pokud si plánujete založit akvárium, jistě vám nejde "jen" o to, pořídit pěkný domov netradičním mazlíčkům v podobě akvarijních rybek. Toužíte i po dokonalém dekorativním prvku vaší domácnosti. Chcete, aby vám vaše akvárium všichni chválili. Proto čím větší, tím lepší. Navíc věřte, že náročnost na technické zázemí a údržbu akvária jeho rozměry nijak neovlivní.

Akvária kontakt

Malé i velké - je to podobné

Pokud se bojíte pořídit si velké akvárium s objemem 200l Biorb proto, že si myslíte, že byste trávili příliš času jeho údržbou, věřte, že jste na velkém omylu. Nenechte se od akvária Biorb odradit zbytečnými předsudky. Pokud ho dostatečně vybavíte filtrační technikou, bude jeho náročnost na údržbu naprosto minimální. Technické zázemí v podobě filtrace a zavzdušnění totiž potřebuje zcela bezpodmínečně malé i velké akvárium. Tedy i pořizovací náklady se nijak zvlášť neliší. Jediné, za co skutečně připlatíte je tedy vlastně nádoba jako taková - spotřeba skla či speciálního plastu, coby materiálu, který bude k výrobě akvária použit.

Biotop Amazonie

200l na míru

Akvária se dnes v drtivé většině vyrábějí a prodávají na míru. 200l objem, ale jaké rozměry? Kam se vám akvárium vejde? Přejete si klasické hranaté akvárium nebo toužíte po oblých tvarech kulaté nádoby. Vyberte si, objednejte si akvárium přesně podle potřeb, přání, snů. Například společnost Akvapro nabízí výrobu akvárií na míru. Můžete si vybrat nejen rozměry, ale i materiál. Sklo nebo raději o něco pevnější a zároveň levnější tvrzený plast? Přejete si akvárium Biorb lepené nebo z jednoho kusu materiálu? Vybírejte.

Fotogalerie dodá odvahu i inspiraci

Podívejte se i na fotogalerii na www.akvapro.cz. Získáte inspiraci a navíc si uděláte představu o tom, že se jedná o odborníky skutečně na slovo vzaté. Dodejte si odvahu a pořiďte si rovnou akvárium na 200l.Screen akvapro.cz


Více informací na téma akvária naleznete na stránkách akvapro.cz.
Zobrazení: 118273 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články