biotop Amazonie

Betta akvárium

10. 4. 2013, 11:21

Česká republika nemá moře, a tak si lidé zřizují kousek podmořského světa doma nebo na pracovišti. Betta akvárium, tj. akvárium menších rozměrů z robustního skla nebo plastu, je vhodné pro rybku betta žijící v Asii.

Betta akvárium

Akvaristika má v České republice dlouhou tradici. Betta akvárium, ve kterých se chovají rybky betta, vyhovuje i malým rozměrem. Tyto ryby nejsou příliš aktivní a jejich dýchací systém umožňuje žít i v prostředí s nedostatkem kyslíku. Nicméně malé rozměry akvária (2 - 3 l vody) obtížně zajistí udržení přirozené rovnováhy a ryby mohou uhynout.

Akvária kontakt

Netroufáte si založit sami betta akvárium nebo akvária větších rozměrů, které vás přenesou do uklidňujících vod podmořského světa?

Nemusíte zoufat, stačí vyhledat na internetových stránkách firmu akvapro.cz. Nabídne vám nejširší spektrum služeb, a to od prvotního návrhu akvária, až po jeho realizaci. Nezáleží na tom, jde-li o výstavní akvarijní nádrže do nových prostor nebo stávajících interiérů, zda jde o realizaci sladkovodních nebo mořských akvárií. Výsledek je vždy perfektní. Lze si objednat i údržbu takových akvárií.

Biotop Amazonie

Důležitou roli při stavbě akvária hraje i zvolené pozadí do akvária - lze jím totiž docílit dojem skutečného mořského dna.

Na prodej i výrobu akvárií se specializuje množství firem, jejichž prezentace jsou dostupné na příslušných internetových stránkách. Akvapro.cz je mezi nimi stálicí.

Velikost instalovaného akvária bude samozřejmě odpovídat velikosti bytu. Vždy je nutno zvážit, zda malé akvárium není pro ryby stresující, zda se v něm mohou přirozeně rozvíjet a rozmnožovat.

Výhodné je využít v bytě různých nevyužitých prostor a nechat si postavit akvárium na míru.Návštěvníci našeho hl. města mohou vidět největší akvárium Praha, a to v Mořském světě na Výstavišti v Holešovicích.

Od roku 2002 je zde otevřeno obří akvárium s nádrží o obsahu 100 tisíc litrů mořské vody. Prosklená plocha je 8 metrů dlouhá a zdobí ji největší ruční nástěnná malba v Evropě.Screen akvapro.cz


Více informací na téma akvária naleznete na stránkách akvapro.cz.
Zobrazení: 133892 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Akvárium Biorb

  10. 4. 2013, 11:24 | Diskuze (1)

  Všechna akvária Biorb mají vynikající design. Některá mají tvar koule, jiná zase klasický obdélníkový. Ale jednu věc mají akvária Biorb společnou, a to je právě jejich zpracování na velmi vysoké úrovni, což je staví na vrchol

 • Kryt na akvárium

  10. 4. 2013, 11:22 | Diskuze (0)

  Založit si akvárium, to není jen tak. Je třeba promyslet spoustu věcí. Akvárium by mělo být nejen krásným designovým doplňkem vašeho bydlení, ale rozhodně by také mělo poskytovat dostatečně příznivé životní prostředí pro rybky a rostliny.

 • Akvárium koule

  10. 4. 2013, 11:22 | Diskuze (0)

  Slyšeli jste snad o tom, že kulatý tvar akvária je nevhodný? Že se v něm akvarijním rybkám nedaří? Ale kdepak. Nevěřte pověrám. Rybám se hlava nezatočí. Klidně si pořiďte akvárium ve tvaru koule. Bude rozhodně dokonalým designovým doplňkem vaší domácnosti.

 • Akvárium 200l

  10. 4. 2013, 11:22 | Diskuze (0)

  Co je malé to je milé, říká se. Ale mnozí připojují, že co je větší, to je lepší. A v případě akvárií to platí docela určitě! Pokud uvažujete o tom, že byste si založili akvárium, pořiďte si klidně rovnou na 200 litrů. Pochválí ho každá návštěva!

 • Betta akvárium

  10. 4. 2013, 11:21 | Diskuze (0)

  Česká republika nemá moře, a tak si lidé zřizují kousek podmořského světa doma nebo na pracovišti. Betta akvárium, tj. akvárium menších rozměrů z robustního skla nebo plastu, je vhodné pro rybku betta žijící v Asii.