Dekorace do akvária

Dekorace do akvária

10. 4. 2013, 11:13

Rozhodli jste se chovat vodní živočichy nebo rostliny, už víte, kam Vaše akvárium umístíte, akvárium samotné už máte vybrané, technické doplňky zajištěné, ale pořád Vám schází dekorace do akvária?

Dekorace do akvária

Pak jste na správném místě – zde můžete načerpat rady a tipy, jaká dekorace do akvária bude vhodná právě pro Vás, nebo kde se můžete inspirovat či dokonce kde lze dekorace do akvária sehnat. Začněme tedy od posledního bodu – podívejte se na internetové stránky firmy Akvapro – tedy www.akvapro.cz – jistě si z jejich nabídky vyberete.

Akvária kontakt

Jakou zvolit dekoraci pro Vaše akvárium

V první řadě záleží na Vás, v jakém stylu chcete mít akvárium zařízené, a také na tom, v jakém je prostředí bude akvárium umístěno – to pak hraje význammou roli například při výběru barev dekorací. Dále je potřeba zjistit si, jakou povahu a vlastnosti mají ryby nebo jiné organismy, které budete chovat, a podle toho vybírat vhodné doplňky, resp. dekoraci.

Biotop Amazonie

Co všechno si jako dekoraci do akvária můžete pořídit

Na výběr je opravdu hodně dekoračních doplňků a jistě si mezi nimi najdete svého favorita. Vybírat tedy můžete z různých pozadí akvária, které se na stěnu lepí nejčastěji silikonovým lepidlem, z kořenů či větví mnoha tropických i domáckých dřevin, z kamenů nejrůznějších velikostí, tvarů a materiálů, z nepřeberného množství napodobenin vraků, truhel, hradů, zřícenin, antických staveb, umělých nebo textilních rostlin, želviček atd. Některé dekorace jsou pouze na ozdobu, jiné jsou i funkční, jako například provzdušňovače vody ve tvaru ryb, postaviček apod.

Kde se inspirovat pro pořízení dekorace do akvária

Nejvhodnějšími a nejpřínosnějšími inspirace bývají fotografie, na kterých jsou zachyceny akvária, ve kterých jsou už naaranžované dekorace do akvária. Místem, kde lze takové fotografie nalézt, je například fotogalerie na internetových stránkách firmy Akvapro – www.akvapro.cz. Inspiraci zde můžete čerpat z několika desítek fotografií.Screen akvapro.cz


Více informací na téma akvária naleznete na stránkách akvapro.cz.
Zobrazení: 119094 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Akvária

  10. 4. 2013, 11:24 | Diskuze (0)

  Hodně lidí, když si zařizují byt, poznají, že jim v bytě něco schází. Zjistí, že jim v bytě schází něco z přírody, nebo něco živého. Když uvažují o křečkovi nebo jiném domácím mazlíčkovi, problém s údržbou a krmením se jeví jako problém.

 • Zakládání akvária

  10. 4. 2013, 11:23 | Diskuze (1)

  Uvažujete o tom, že byste si pořídili akvarijní rybky? Kousek "moře" přímo u vás doma? Vězte ale, že založit si skutečně funkční akvárium není jen tak ledajaká věc. Budete potřebovat spoustu věcí, aby jste vy i rybky byli s výsledným akváriem spokojení.

 • Tapeta do akvaria

  10. 4. 2013, 11:21 | Diskuze (0)

  Pokud máte doma akvárium s rybičkami, určitě potřebujete jeho design uzpůsobit volné přírodě. To se vám samozřejmě povede vhodnými rostlinami, kamínky, dřevem. Ale pořád vidíte zadní stěnu, která je průhledná, jak to vyřešit

 • Kulatá akvária

  10. 4. 2013, 11:19 | Diskuze (0)

  Pokud jste se rozhodli pořídit si akvárium, rozhodně vyberte nějaké originální, neotřelé, krásné. Bude nejen domovem pro vaše netradiční domácí "mazlíčky", ale i ozdobou vaší domácnosti. Podívejte se na nabídku na akvapro.cz a vyberte si například kulaté akvárium.

 • Akvária ceník

  10. 4. 2013, 11:17 | Diskuze (0)

  Vážení zákazníci. Přinášíme Vám fotografie a ceny akvarijních nádrží, které jsme v poslední době realizovali. Pokud se Vám bude některé z následujících řešení líbit neváhejte, a zavolejte nám. Určitě se domluvíme k Vaší spokojenosti.