kosmopolitní nádrže

Designové akvárium

10. 4. 2013, 11:20

Zvažujete, že byste si pořídili tak trochu netradičního domácího miláčka? V podobě akvarijních rybek? Věřte, že takové akvárium se nemusí stát pouze domovem nových "členů" vaší domácnosti, ale i krásným doplňkem. Designové akvárium bude ozdobou každé místnosti.

Designové akvárium

Naše bydlení dnes spojujeme nejen s tím, že by mělo být praktické, pohodlné, kvalitní. Domácnost se snažíme mít moderní, krásnou, originální. Volíme proto nábytek vyrobený na míru a především ho doplňujeme nejrůznějšími designově zajímavými a neotřelými prvky. Právě ty naše bydlení ozvláštní a také tak trochu polidští. I to jak bydlíme vypovídá spoustu věcí o tom, co jsme vlastně zač.

Akvária kontakt

Co o nás prozradí designové akvárium?

To, jek bydlíme skutečně prozrazuje spoustu věcí o tom, co jsme vlastně za lidi. A nemáme na mysli jen ten jednoduchý fakt jestli jsme pečliví, co se úklidu týká, nebo se řadíme spíše k těm v tomto ohledu laxnějším. V posledních letech se každý snaží být co nejoriginálnější osobou. Prostě být v něčem zajímavý, neotřelý, být něčím specifický. I své domácnosti se tedy snažíme různě ozvláštnit, zkrášlit. Ať si každá návštěva dobře pamatuje, že my umíme své bydlení zvelebit. Ideálním a velmi originálním doplňkem každé místnosti se může stát právě designové akvárium.

Biotop Amazonie

Neotřelé akvárium

Designové akvárium vám poskytne přímo na míru podle vašich přání firma akvapro. Podívejte se na jejich nabídku na internetu a vybírejte. Nechte se inspirovat například fotogalerií již zhotovených zakázek. Rozhodně každá z nich je naprostým originálem. Vyberte si z mnoha nabídek pozadí do akvária. Tapeta z papíru či plastu může zobrazovat pláž, potůček, moře, ... Mořské akvárium je na světě. Kousek pláže u vás doma i v těch největších mrazech. Zahřejte se alespoň pomyslně u designového akvária.

Nechte si vyrobit akvárium na míru

Firma akvapro vám umožňuje výrobu akvária na míru. Malé, velké, lepené či z jednoho kusu skla? Nebo raději o něco levnější a odolnější akvárium plastové. Stačí si vybrat, zadat požadavky a designové akvárium snů je na světě. Ozdobte jím svůj dům či byt, buďte originální, bydlete krásně!Screen akvapro.cz


Více informací na téma akvária naleznete na stránkách akvapro.cz.
Zobrazení: 110466 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
  • Akvárium Biorb

    10. 4. 2013, 11:24 | Diskuze (1)

    Všechna akvária Biorb mají vynikající design. Některá mají tvar koule, jiná zase klasický obdélníkový. Ale jednu věc mají akvária Biorb společnou, a to je právě jejich zpracování na velmi vysoké úrovni, což je staví na vrchol

  • Kryt na akvárium

    10. 4. 2013, 11:22 | Diskuze (0)

    Založit si akvárium, to není jen tak. Je třeba promyslet spoustu věcí. Akvárium by mělo být nejen krásným designovým doplňkem vašeho bydlení, ale rozhodně by také mělo poskytovat dostatečně příznivé životní prostředí pro rybky a rostliny.

  • Akvárium koule

    10. 4. 2013, 11:22 | Diskuze (0)

    Slyšeli jste snad o tom, že kulatý tvar akvária je nevhodný? Že se v něm akvarijním rybkám nedaří? Ale kdepak. Nevěřte pověrám. Rybám se hlava nezatočí. Klidně si pořiďte akvárium ve tvaru koule. Bude rozhodně dokonalým designovým doplňkem vaší domácnosti.

  • Akvárium 200l

    10. 4. 2013, 11:22 | Diskuze (0)

    Co je malé to je milé, říká se. Ale mnozí připojují, že co je větší, to je lepší. A v případě akvárií to platí docela určitě! Pokud uvažujete o tom, že byste si založili akvárium, pořiďte si klidně rovnou na 200 litrů. Pochválí ho každá návštěva!

  • Betta akvárium

    10. 4. 2013, 11:21 | Diskuze (0)

    Česká republika nemá moře, a tak si lidé zřizují kousek podmořského světa doma nebo na pracovišti. Betta akvárium, tj. akvárium menších rozměrů z robustního skla nebo plastu, je vhodné pro rybku betta žijící v Asii.