Kulatá akvária

Kulatá akvária

10. 4. 2013, 11:19

Pokud jste se rozhodli pořídit si akvárium, rozhodně vyberte nějaké originální, neotřelé, krásné. Bude nejen domovem pro vaše netradiční domácí "mazlíčky", ale i ozdobou vaší domácnosti. Podívejte se na nabídku na akvapro.cz a vyberte si například kulaté akvárium.

Kulatá akvária

Nevěřte pověrám, že kulaté akvárium je pro rybky nevhodným prostředím. Pokud takové třeba i malé akvárium vybavíte tou správnou technikou, můžete se spolehnout na to, že vaše rybky budou maximálně spokojené. Nechte si ohledně akvárií poradit například na akvapro. cz. Nejen že se na stránkách inspirujete fotogalerií již zhotovených zakázek, ale narazíte i na spoustu rad a doporučení.

Akvária kontakt

Akvarista začátečník?

Řadíte se v oblasti akvaristiky k začátečníkům. Nemáte v tomto ohledu žádné zkušenosti? Potom doporučujeme pořídit si malé kulaté akvárium s pár nenáročnými rybkami. Navštivte také diskuse akvaristů například na akvapro.cz. Dozvíte se mnoho praktických rad týkajících se vybavení a údržby akvária. Malé akvárium na míru si můžete na těchto stránkách následně i objednat a nechat vyrobit. Akvária jsou v nabídce skleněná nebo i o něco levnější a odolnější plastová. Ta jsou ideálním řešením například pro případ, že akvárium bude umístěno v chodbě či dětském pokoji, kde nehoda a případné rozbití přece jen hrozí o něco více.

Biotop Amazonie

Malý kousek moře u vás doma

Toužíte po kousku moře každý den. Pořiďte si tedy designové malé mořské akvárium. Nabídka tapet na pozadí akvárií například na akvapro.cz je doslova nekonečná. Kousek pláže, korály, pobřežní skalisko, ... Do kulatých akvárií i do těch klasických hranatých. Jako podklad doporučujeme toto pozadí zkombinovat s bílou či žlutou variantou písku. I ten vám firma prodá a dodá zároveň s akváriem.

Lepené nebo odlitek

Akvária se vyrábějí dvěma základními postupy. Podle toho se dělí na akvária lepená a na ta z jednoho kusu skle či plastu, tedy odlitky. Druhá zmíněná varianta je o něco dražší, ale zároveň kvalitnější. A pokud se rozhodnete pro malé kulaté akvárium na míru, věřte, že váš rodinný rozpočet tato investice jistě nezrujnuje.Screen akvapro.cz


Více informací na téma akvária naleznete na stránkách akvapro.cz.
Zobrazení: 134751 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Akvária

  10. 4. 2013, 11:24 | Diskuze (0)

  Hodně lidí, když si zařizují byt, poznají, že jim v bytě něco schází. Zjistí, že jim v bytě schází něco z přírody, nebo něco živého. Když uvažují o křečkovi nebo jiném domácím mazlíčkovi, problém s údržbou a krmením se jeví jako problém.

 • Zakládání akvária

  10. 4. 2013, 11:23 | Diskuze (1)

  Uvažujete o tom, že byste si pořídili akvarijní rybky? Kousek "moře" přímo u vás doma? Vězte ale, že založit si skutečně funkční akvárium není jen tak ledajaká věc. Budete potřebovat spoustu věcí, aby jste vy i rybky byli s výsledným akváriem spokojení.

 • Tapeta do akvaria

  10. 4. 2013, 11:21 | Diskuze (0)

  Pokud máte doma akvárium s rybičkami, určitě potřebujete jeho design uzpůsobit volné přírodě. To se vám samozřejmě povede vhodnými rostlinami, kamínky, dřevem. Ale pořád vidíte zadní stěnu, která je průhledná, jak to vyřešit

 • Kulatá akvária

  10. 4. 2013, 11:19 | Diskuze (0)

  Pokud jste se rozhodli pořídit si akvárium, rozhodně vyberte nějaké originální, neotřelé, krásné. Bude nejen domovem pro vaše netradiční domácí "mazlíčky", ale i ozdobou vaší domácnosti. Podívejte se na nabídku na akvapro.cz a vyberte si například kulaté akvárium.

 • Akvária ceník

  10. 4. 2013, 11:17 | Diskuze (0)

  Vážení zákazníci. Přinášíme Vám fotografie a ceny akvarijních nádrží, které jsme v poslední době realizovali. Pokud se Vám bude některé z následujících řešení líbit neváhejte, a zavolejte nám. Určitě se domluvíme k Vaší spokojenosti.