Lepení akvárií

Lepení akvárií

10. 4. 2013, 11:09

Akvária se podle technologie výroby dělí na dva základní varianty. Trh nám nabízí akvária lepená a akvária odlitá z jednoho kusu skla. Lepená akvária jsou, jak asi tušíte, tou levnější, a proto také oblíbenější a běžnější variantou.

Lepení akvárií - kvalitní odborníci

Ačkoli by se mnozí z vás možná obávali pořídit si lepené akvárium z toho důvodu, že by snad nekvalitní provedení lepení mohlo propouštět vodu, věřte, že takové obavy skutečně nejsou na místě. Jen je třeba zvolit kvalitního odborníka, u kterého si takové akvárium necháme slepit. Navštivte například www.akvapro.cz a nechte se inspirovat. Rozměry, tvary, velikosti, ...

Akvária kontakt

Lepení akvárií - cena

Lepených akvárií skutečně není proč se obávat. Právě naopak. Lepená akvária mají spoustu výhod, které jistě oceníte. Především se k nim řadí cena, kterou za akvárium zaplatíte. Lepená akvária jsou podstatně levnější než ta odlitá z jednoho kusu skla. Svárů propouštějících vodu mimo akvárium není třeba se obávat. A co se týká nehody, rozbití a vylití akvária - ta může potkat akvárium lepené, stejně tak jako odlité. V tomto ohledu se jednoduše obě varianty neliší.

Lepení akvárií na míru

Lepené akvárium na míru. Další podstatnou výhodou lepených akvárií je nekonečný výběr jejich rozměrů. Není totiž nic jednoduššího, než uříznout a slepit tabulky skla jakkoli velké (nebo malé). A pokud vám ani tato nabídka nebude vyhovovat, prostě přeměříte (raději dvakrát) prostor, kam chcete akvárium umístit a necháte si ho nařezat a slepit na míru.

Biotop Amazonie

Lepení akvárií tvary

Lepená akvária tedy nejsou drahá, jsou jakkoli velká. Lepená akvária navíc nejsou nudná. Lepená akvária na zakázku. Slepit totiž lze nejen "nudnou" krychličku nebo kvádr. Hitem jsou nejrůznější hranoly, kužely, jehlany, ... Na www.akvapro.cz je k dispozici fotogalerie tak rozsáhlá, že se jistě přinejmenším inspirujete. Možnost lepených akvárií vám zajistí, že to vaše bude skutečně originálem. Mnozí z nás si totiž pořizují akvárium především jako estetické doplnění a ozdobu obývacího pokoje, ložnice, kuchyně. Vybírejte tedy vhodné tvary, rozměry a pozadí akvária.Screen akvapro.cz


Více informací na téma akvária naleznete na stránkách akvapro.cz.
Zobrazení: 158134 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Akvária

  10. 4. 2013, 11:24 | Diskuze (0)

  Hodně lidí, když si zařizují byt, poznají, že jim v bytě něco schází. Zjistí, že jim v bytě schází něco z přírody, nebo něco živého. Když uvažují o křečkovi nebo jiném domácím mazlíčkovi, problém s údržbou a krmením se jeví jako problém.

 • Zakládání akvária

  10. 4. 2013, 11:23 | Diskuze (1)

  Uvažujete o tom, že byste si pořídili akvarijní rybky? Kousek "moře" přímo u vás doma? Vězte ale, že založit si skutečně funkční akvárium není jen tak ledajaká věc. Budete potřebovat spoustu věcí, aby jste vy i rybky byli s výsledným akváriem spokojení.

 • Tapeta do akvaria

  10. 4. 2013, 11:21 | Diskuze (0)

  Pokud máte doma akvárium s rybičkami, určitě potřebujete jeho design uzpůsobit volné přírodě. To se vám samozřejmě povede vhodnými rostlinami, kamínky, dřevem. Ale pořád vidíte zadní stěnu, která je průhledná, jak to vyřešit

 • Kulatá akvária

  10. 4. 2013, 11:19 | Diskuze (0)

  Pokud jste se rozhodli pořídit si akvárium, rozhodně vyberte nějaké originální, neotřelé, krásné. Bude nejen domovem pro vaše netradiční domácí "mazlíčky", ale i ozdobou vaší domácnosti. Podívejte se na nabídku na akvapro.cz a vyberte si například kulaté akvárium.

 • Akvária ceník

  10. 4. 2013, 11:17 | Diskuze (0)

  Vážení zákazníci. Přinášíme Vám fotografie a ceny akvarijních nádrží, které jsme v poslední době realizovali. Pokud se Vám bude některé z následujících řešení líbit neváhejte, a zavolejte nám. Určitě se domluvíme k Vaší spokojenosti.