Malé akvárium

Malé akvárium

10. 4. 2013, 11:19

Rádi byste si zkrášlili svou domácnost nějakým tím netradičním doplňkem? Pořiďte si alespoň malé akvárium. Získáte nejen krásnou ozdobu ložnice, obývacího pokoje nebo chodby, ale i tak trochu netradičního domácího "mazlíčka".

Malé akvárium

Nechali jste se navnadit a rádi byste si pořídili akvárium? Patříte ale v oblasti akvaristiky k naprostým začátečníkům? Nemáte zatím pražádné zkušenosti? Doporučujeme tedy začít s malým akváriem. Pár rybiček, rostlinek. Nenáročné na údržbu. Vše pořídíte za pár stokorun. A přesto bude i malé akvárium nádherným, neotřelým, originálním doplňkem vaší domácnosti.

Akvária kontakt

Malé akvárium na míru

Stejně tak jako ostatní kousky nábytku a nejrůznější doplňky do vaší domácnosti, je nejlepší nechat si vyrobit i akvárium přesně na míru. I když zvolíte malé rozměry, mělo by co nejpřesněji zapadnout do prostoru, kam ho plánujete umístit. Výrobci akvárií vám dají na výběr z několika variant akvárií. I malá akvária se vyrábějí buď ze skla nebo o něco odolnějšího plastu - ideální například do dětského pokoje, kde přece jen více hrozí nehoda v podobě rozbití akvária. Co se týká konkrétních rozměrů a posléze i tvaru akvárií, vaší fantazii a přáním se meze nekladou. Malé, velké, kulaté, hranaté, skosené, ...

Biotop Amazonie

Malé akvárium z jednoho kusu

Malá akvária se častěji nabízejí ve variantě odlitku. Jsou tedy vyrobena z jednoho kusu materiálu. Taková akvária jsou o něco kvalitnější ale samozřejmě i dražší než akvária lepená. Většina výrobců opět nabízejí obě varianty. Podívejte se na nabídku například na akvapro.cz. Je doplněna ceníkem, fotogalerií hotových zakázek. Nechte se inspirovat. Pořiďte si malé mořské akvárium na míru. Vyberte si z nabídky nejrůznějších tapet a pozadí do akvárií. Pláž, skála, potůček, ...

Dobrá firma vám i poradí

Pokud s akvaristikou začínáte, využijte nejen nabídky a inspirace na akvapro.cz, ale jistě si pročtěte i veškeré jejich rady, týkající se provozu, čištění a údržby akvárií. I malé akváriu vyžaduje občasný servis. Nechte si poradit od skutečných odborníků jak na to.Screen akvapro.cz


Více informací na téma akvária naleznete na stránkách akvapro.cz.
Zobrazení: 136306 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Akvárium Biorb

  10. 4. 2013, 11:24 | Diskuze (1)

  Všechna akvária Biorb mají vynikající design. Některá mají tvar koule, jiná zase klasický obdélníkový. Ale jednu věc mají akvária Biorb společnou, a to je právě jejich zpracování na velmi vysoké úrovni, což je staví na vrchol

 • Kryt na akvárium

  10. 4. 2013, 11:22 | Diskuze (0)

  Založit si akvárium, to není jen tak. Je třeba promyslet spoustu věcí. Akvárium by mělo být nejen krásným designovým doplňkem vašeho bydlení, ale rozhodně by také mělo poskytovat dostatečně příznivé životní prostředí pro rybky a rostliny.

 • Akvárium koule

  10. 4. 2013, 11:22 | Diskuze (0)

  Slyšeli jste snad o tom, že kulatý tvar akvária je nevhodný? Že se v něm akvarijním rybkám nedaří? Ale kdepak. Nevěřte pověrám. Rybám se hlava nezatočí. Klidně si pořiďte akvárium ve tvaru koule. Bude rozhodně dokonalým designovým doplňkem vaší domácnosti.

 • Akvárium 200l

  10. 4. 2013, 11:22 | Diskuze (0)

  Co je malé to je milé, říká se. Ale mnozí připojují, že co je větší, to je lepší. A v případě akvárií to platí docela určitě! Pokud uvažujete o tom, že byste si založili akvárium, pořiďte si klidně rovnou na 200 litrů. Pochválí ho každá návštěva!

 • Betta akvárium

  10. 4. 2013, 11:21 | Diskuze (0)

  Česká republika nemá moře, a tak si lidé zřizují kousek podmořského světa doma nebo na pracovišti. Betta akvárium, tj. akvárium menších rozměrů z robustního skla nebo plastu, je vhodné pro rybku betta žijící v Asii.