Plastová akvária

Plastová akvária

10. 4. 2013, 11:11

Rádi byste si pořídili akvárium, ale pořád ještě patříte k těm, kteří se natolik bojí případné nehody, která by způsobila jeho rozbití a znehodnocení vaší obývací stěny, sedací soupravy či drahého koberce v ložnici? A není to škoda si kvůli takovým obavám akvárium odpírat? Zvlášť když jsou zcela zbytečné! Pořiďte si plastové akvárium.

Plastová akvária

Plast a umělé hmoty jsou hitem už několik desetiletí v mnoha oblastech našeho života. A tedy i v akvaristice. Jejich hlavní předností je samozřejmě "nerozbitnost". Vybavila se vám snad slavná scéna se "skleničkou z plastu" z filmu Pelíšky? Samozřejmě, že plastová akvária nejsou zcela nerozbitná, pravděpodobnost takové nehody je ale daleko menší než u tradičních akvárií skleněných. To je zřejmě hlavní, zdaleka ne ale jediná a poslední výhoda plastových akvárií.

Akvária kontakt

Plastová akvária - odolnost

Plastová akvária tedy nejsou zázračně nerozbitná, ale jsou jistě velmi odolná vůči případnému rozbití. Další podstatnou výhodou je zaručeně jejich cena. Plast je mnohem levnější než sklo. Při pořízení plastového akvária tak nebudete muset sahat tak hluboko do kapsy jako u skleněných variant. A přitom nebudete tratit nic na kvalitě či vzhledu akvária, ba právě naopak. Získáte ještě další výhody.

Plastová vs skleněná akvária

Plast je odolnější než sklo. Plast je levnější než sklo. A co dál? Plast je lehčí než sklo. Manipulace s plastovým akváriem tak bude o mnoho jednodušší. A to nejen během jeho přepravy k vám domů, ale i při každém jeho čištění, které bude čas od času zapotřebí.

Biotop Amazonie

Plastová akvária výhody

Plastové akvárium má tedy oproti skleněnému spoustu výhod. Navíc netratí žádnou z předností, kterými vyniká sklo. Na pohled rozdíl nerozeznáte. I plastová akvárialze vyrobit - stejně jako skleněná - přímo na míru. Co se rozměrů týká, je možné stejně tak jako ze skleněných tabulek jednoduše slepit akvárium jakkoli velké, nebo malé. Stejně tak můžete i u plastových variant akvárií nadiktovat například i tvary nejrůznějších hranolů, vícestěnů, kuželů či jehlanů. Také je do něj možné vložit pozadí akvária. Navštivte pro inspiraci www.akvapro.cz a inspirujte se prohlídkou rozsáhlé fotogalerie již realizovaných akvárií netradičních rozměrů i tvarů. No a třešnička na závěr - plast velmi dobře izoluje. U méně náročných druhů rybiček se tak v případě plastového akvária obejdete bez jeho vytápění.Screen akvapro.cz


Více informací na téma akvária naleznete na stránkách akvapro.cz.
Zobrazení: 118818 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Akvária

  10. 4. 2013, 11:24 | Diskuze (0)

  Hodně lidí, když si zařizují byt, poznají, že jim v bytě něco schází. Zjistí, že jim v bytě schází něco z přírody, nebo něco živého. Když uvažují o křečkovi nebo jiném domácím mazlíčkovi, problém s údržbou a krmením se jeví jako problém.

 • Zakládání akvária

  10. 4. 2013, 11:23 | Diskuze (1)

  Uvažujete o tom, že byste si pořídili akvarijní rybky? Kousek "moře" přímo u vás doma? Vězte ale, že založit si skutečně funkční akvárium není jen tak ledajaká věc. Budete potřebovat spoustu věcí, aby jste vy i rybky byli s výsledným akváriem spokojení.

 • Tapeta do akvaria

  10. 4. 2013, 11:21 | Diskuze (0)

  Pokud máte doma akvárium s rybičkami, určitě potřebujete jeho design uzpůsobit volné přírodě. To se vám samozřejmě povede vhodnými rostlinami, kamínky, dřevem. Ale pořád vidíte zadní stěnu, která je průhledná, jak to vyřešit

 • Kulatá akvária

  10. 4. 2013, 11:19 | Diskuze (0)

  Pokud jste se rozhodli pořídit si akvárium, rozhodně vyberte nějaké originální, neotřelé, krásné. Bude nejen domovem pro vaše netradiční domácí "mazlíčky", ale i ozdobou vaší domácnosti. Podívejte se na nabídku na akvapro.cz a vyberte si například kulaté akvárium.

 • Akvária ceník

  10. 4. 2013, 11:17 | Diskuze (0)

  Vážení zákazníci. Přinášíme Vám fotografie a ceny akvarijních nádrží, které jsme v poslední době realizovali. Pokud se Vám bude některé z následujících řešení líbit neváhejte, a zavolejte nám. Určitě se domluvíme k Vaší spokojenosti.