Rybičky do akvária

Rybičky do akvária

10. 4. 2013, 11:12

Toužíte po nějakém domácím mazlíčkovi, miláčkovi? Chystáte se pořídit si zvířátko? Netradičním domácím zvířátkem mohou být například i rybičky do akvária. Rybičky, coby domácí mazlíčci, jsou sice netradiční, mají ale spoustu výhod.

Rybičky do akvária

Rybičky do akvária jsou skutečně netradičním šupinatým mazlíčkem. Asi jen těžko se s nimi skutečně "pomazlíte". Tato varianta domácího zvířátka má ale naopak spoustu výhod. Tu první ocení především ti z vás, kteří se prostě s "tradičními chlupáči" stejně mazlit nemohou. Rybičky do akvária jsou ideální volbou pro všechny alergiky. A to i v případě, že vy osobně alergičtí nejste, ale jiný člen vaší domácnosti ano.

Akvária kontakt

Rybičky do akvária - nenáročný mazlíček

V pořízení klasického domácího chlupáče vám může bránit nejen alergie, ale například i styl života. Nemáte čas trávit dostatek času venčením pejska? S kočkou nebo kanárkem sice nemusíte přímo denně ven, ale i oni vyžadují minimálně každodenní kontakt. Pokud hodně cestujete nebo trávíte většinu času mimo domov, rybičky do akvária jsou opět ideální variantou domácího zvířátka pro vás. Jen v tomto případě zvažte, jak náročný druh rybiček si pořídit. Inspirujte se na www. akvapro.cz. Výběr je nekonečný. Navíc na stránkách firmy akvapro narazíte i na spoustu rad.

Biotop Amazonie

Rybičky do akvária nabídka

Co se týká výběru akvarijních rybiček, nabídka je skutečně velmi pestrá. Opravdu ale doporučujeme volit především podle toho, jak je daný druh náročný na péči. Většina rybiček do akvária vyžaduje konkrétní životní podmínky. To znamená vodu o dané teplotě, dostatečně čistou a okysličenou. Určité druhy akvarijních rybiček snesou větší výkyvy - jsou méně náročné. Exotické rybičky do akvária jsou naopak velmi náhlé na výkyvy teploty i chemického složení vody v akváriu. Takové rybky jsou pak náročnější nejen na péči, ale i na vaši peněženku. Žádným rybičkám ovšem neškodí pozadí akvária.

Rybičky do akvária cena

Není tím myšlena jen počáteční cena , kterou za exotické rybičky do akvária, zaplatíte, ale i další investice do nich. Především bude nutné vybavit akvárium kvalitním topením, osvětlením, filtrací a ovzdušněním. I náklady na krmení mohou být o něco vyšší. Odměnou vám ale budou nádherné pestrobarevné ploutve exotických barev vlnící se sem a tam. Vždyť mnozí z vás si pořídili či hodlají pořídit akvárium s rybičkami nejen jako alternativu "klasického chlupáče", ale i jako dekoraci, doplněk esteticky dolaďující obývák či ložnici. Pro inspiraci opět doporučujeme navštívit fotogalerii akvárií na www.akvapro.cz.Screen akvapro.cz


Více informací na téma akvária naleznete na stránkách akvapro.cz.
Zobrazení: 217652 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Akvária

  10. 4. 2013, 11:24 | Diskuze (0)

  Hodně lidí, když si zařizují byt, poznají, že jim v bytě něco schází. Zjistí, že jim v bytě schází něco z přírody, nebo něco živého. Když uvažují o křečkovi nebo jiném domácím mazlíčkovi, problém s údržbou a krmením se jeví jako problém.

 • Zakládání akvária

  10. 4. 2013, 11:23 | Diskuze (1)

  Uvažujete o tom, že byste si pořídili akvarijní rybky? Kousek "moře" přímo u vás doma? Vězte ale, že založit si skutečně funkční akvárium není jen tak ledajaká věc. Budete potřebovat spoustu věcí, aby jste vy i rybky byli s výsledným akváriem spokojení.

 • Tapeta do akvaria

  10. 4. 2013, 11:21 | Diskuze (0)

  Pokud máte doma akvárium s rybičkami, určitě potřebujete jeho design uzpůsobit volné přírodě. To se vám samozřejmě povede vhodnými rostlinami, kamínky, dřevem. Ale pořád vidíte zadní stěnu, která je průhledná, jak to vyřešit

 • Kulatá akvária

  10. 4. 2013, 11:19 | Diskuze (0)

  Pokud jste se rozhodli pořídit si akvárium, rozhodně vyberte nějaké originální, neotřelé, krásné. Bude nejen domovem pro vaše netradiční domácí "mazlíčky", ale i ozdobou vaší domácnosti. Podívejte se na nabídku na akvapro.cz a vyberte si například kulaté akvárium.

 • Akvária ceník

  10. 4. 2013, 11:17 | Diskuze (0)

  Vážení zákazníci. Přinášíme Vám fotografie a ceny akvarijních nádrží, které jsme v poslední době realizovali. Pokud se Vám bude některé z následujících řešení líbit neváhejte, a zavolejte nám. Určitě se domluvíme k Vaší spokojenosti.