Akvária

10. 4. 2013, 11:24

AkváriaHodně lidí, když si zařizují byt, poznají, že jim v bytě něco schází. Zjistí, že jim v bytě schází něco z přírody, nebo něco živého. Když uvažují o křečkovi nebo jiném domácím mazlíčkovi, problém s údržbou a krmením se jeví jako problém.


Akvárium Biorb

10. 4. 2013, 11:24

Biotop Amazonie miniVšechna akvária Biorb mají vynikající design. Některá mají tvar koule, jiná zase klasický obdélníkový. Ale jednu věc mají akvária Biorb společnou, a to je právě jejich zpracování na velmi vysoké úrovni, což je staví na vrchol


Řasy v akváriu

10. 4. 2013, 11:24

Biotop Amazonie miniVelmi mnoho chovatelů rybiček nemá vůbec rádo řasy v akváriu. Ale to není opravdu žádný problém. Za prvé, trocha patiny není vůbec na škodu. Takové jako křišťál čisté akvárium přeci působí trochu antisepticky. Ale nepřehánět


Zakládání akvária

10. 4. 2013, 11:23

Zakládání akváriaUvažujete o tom, že byste si pořídili akvarijní rybky? Kousek "moře" přímo u vás doma? Vězte ale, že založit si skutečně funkční akvárium není jen tak ledajaká věc. Budete potřebovat spoustu věcí, aby jste vy i rybky byli s výsledným akváriem spokojení.


Kryt na akvárium

10. 4. 2013, 11:22

Kryt na akváriumZaložit si akvárium, to není jen tak. Je třeba promyslet spoustu věcí. Akvárium by mělo být nejen krásným designovým doplňkem vašeho bydlení, ale rozhodně by také mělo poskytovat dostatečně příznivé životní prostředí pro rybky a rostliny.


Akvárium koule

10. 4. 2013, 11:22

Akvárium kouleSlyšeli jste snad o tom, že kulatý tvar akvária je nevhodný? Že se v něm akvarijním rybkám nedaří? Ale kdepak. Nevěřte pověrám. Rybám se hlava nezatočí. Klidně si pořiďte akvárium ve tvaru koule. Bude rozhodně dokonalým designovým doplňkem vaší domácnosti.


Akvárium 200l

10. 4. 2013, 11:22

Biotop Amazonie miniCo je malé to je milé, říká se. Ale mnozí připojují, že co je větší, to je lepší. A v případě akvárií to platí docela určitě! Pokud uvažujete o tom, že byste si založili akvárium, pořiďte si klidně rovnou na 200 litrů. Pochválí ho každá návštěva!


Tapeta do akvaria

10. 4. 2013, 11:21

REEFPokud máte doma akvárium s rybičkami, určitě potřebujete jeho design uzpůsobit volné přírodě. To se vám samozřejmě povede vhodnými rostlinami, kamínky, dřevem. Ale pořád vidíte zadní stěnu, která je průhledná, jak to vyřešit


Betta akvárium

10. 4. 2013, 11:21

biotop AmazonieČeská republika nemá moře, a tak si lidé zřizují kousek podmořského světa doma nebo na pracovišti. Betta akvárium, tj. akvárium menších rozměrů z robustního skla nebo plastu, je vhodné pro rybku betta žijící v Asii.


Nástěnné akvárium

10. 4. 2013, 11:21

REEFPokud si přejete vyzdobit svou domácnost skutečně originálním a netradičním designovým skvostem, doporučujeme pořídit si například nástěnné akvárium. Akvárium si vybavíte a zařídíte tak, že bude neopakovatelnou ozdobou a dominantou jakékoli místnosti.


Designové akvárium

10. 4. 2013, 11:20

kosmopolitní nádržeZvažujete, že byste si pořídili tak trochu netradičního domácího miláčka? V podobě akvarijních rybek? Věřte, že takové akvárium se nemusí stát pouze domovem nových "členů" vaší domácnosti, ale i krásným doplňkem. Designové akvárium bude ozdobou každé místnosti.


Sladkovodní akvárium

10. 4. 2013, 11:20

Biotop Amazonie miniAkvárium, to není jen domov pro vaše netradiční domácí miláčky, chlupáče nechlupáče. Akvárium to je i nádherný dekorační prvek, který zkrášlí a ozvláštní vaši ložnici, chodbu obývací pokoj či jakoukoli jinou místnost. I malé kulaté akvárium může být originálním doplňkem vašeho bydlení.


Akvárium Praha

10. 4. 2013, 11:19

Akvárium PrahaV dnešní moderní době se staví atraktivní moderní domy a také útulné byty. Design dnešních akvárií se přizpůsobuje tomuto trendu a dokáží elegantně oživit každý interiér. Malé akvárium dokáže v malém bytě přitáhnout pozornost a stát se magnetem.


Malé akvárium

10. 4. 2013, 11:19

Malé akváriumRádi byste si zkrášlili svou domácnost nějakým tím netradičním doplňkem? Pořiďte si alespoň malé akvárium. Získáte nejen krásnou ozdobu ložnice, obývacího pokoje nebo chodby, ale i tak trochu netradičního domácího "mazlíčka".


Kulatá akvária

10. 4. 2013, 11:19

Kulatá akváriaPokud jste se rozhodli pořídit si akvárium, rozhodně vyberte nějaké originální, neotřelé, krásné. Bude nejen domovem pro vaše netradiční domácí "mazlíčky", ale i ozdobou vaší domácnosti. Podívejte se na nabídku na akvapro.cz a vyberte si například kulaté akvárium.


Kulaté akvárium

10. 4. 2013, 11:18

Kulaté akváriumPlánujete si pořídit akvárium? Chcete si zkrášlit ložnici nebo obývací pokoj zlatými rybkami? Asi každý si představí zlatavé závojnatky v klasickém kulatém akváriu. Vůbec není pravd, že kulatý tvar rybkám nesvědčí. Kupte si bez obav kulaté akvárium.


Mořské akvárium

10. 4. 2013, 11:18

Mořské akváriumChcete si v létě rozhodně dopřát moře? Samozřejmě! Alespoň kousek moře. Kousek? Jak to myslíme? Pořiďte si jednoduše moře doma! Žádný stres se sháněním dovolené. Obohaťte tentokrát svou domácnost o mořské akvárium a užívejte si svůj kousek moře nejen v létě.


Výroba akvárií

10. 4. 2013, 11:18

 Amazonie deltaToužíte po nenáročném domácím "mazlíčkovi"? Chcete si navíc pořídit něco opravdu pěkného do vaší domácnosti. Neotřelý dekorativní prvek do obývacího pokoje, chodby, ložnice i kuchyně? Nechte si vyrobit akvárium na míru a "zabijte dvě mouchy jednou ranou".


Akvária ceník

10. 4. 2013, 11:17

Akvária ceníkVážení zákazníci. Přinášíme Vám fotografie a ceny akvarijních nádrží, které jsme v poslední době realizovali. Pokud se Vám bude některé z následujících řešení líbit neváhejte, a zavolejte nám. Určitě se domluvíme k Vaší spokojenosti.


Výroba akvária

10. 4. 2013, 11:15

Výroba akváriaAkvária se vyrábějí dvěma základními technologiemi. Akvárium lze buď odlít z jednoho kusu skla nebo plastu nebo slepit z jednotlivých skleněných tabulek. Většina výrobců akvárií nabízí obě varianty. Záleží jen na vás, jaký typ akvária si necháte vyrobit.


Filtrace akvária

10. 4. 2013, 11:15

Filtrace akváriaKdyž už jsme si pořídili akvárium, vypustili do něj rybky a vysadili zeleň, stále nám ještě chybí něco důležitého. Tím něčím je kvalitní filtrační zařízení, bez kterého se v žádném případě neobejdete.


Akvária levně

10. 4. 2013, 11:15

Akvária levněCeny akvárií jsou dány mnoha a mnoha parametry. Akvárium lze koupit i vybavit levně, Stačí být jen trochu chytří a nechat si třeba i poradit. Načerpejte nejrůznější doporučení například na www.akvapro.cz.


Topení do akvária

10. 4. 2013, 11:14

Topení do akváriaKdyž už si pořídíte luxusní akvárium svých snů a vybavíte ho vším, co by mělo mít, jako třeba filtrem, zelení a v neposlední řadě samotnými rybkami, neměli byste zapomenout na koupi kvalitního topení.


Kameny do akvária

10. 4. 2013, 11:14

Kameny do akváriaNe nadarmo se říká "vystavět" si akvárium namísto koupit, pořídit či podobně. Tento rybí dům je nutné vystavět a zařídit podobně jako naše obydlí. Topení, osvětlení, dekorace atd. Podloží je základ. Stejně jako podlaha.


Založení akvária

10. 4. 2013, 11:14

Založení akváriaNebaví vás již sledovat reklamy v televizi, nemáte rádi hlučnou hudbu, ale potřebujte něco opravdu půvabného a klidného? V tom případě založení akvária je ten správný krok, který můžete udělat okamžitě.


Dekorace do akvária

10. 4. 2013, 11:13

Dekorace do akváriaRozhodli jste se chovat vodní živočichy nebo rostliny, už víte, kam Vaše akvárium umístíte, akvárium samotné už máte vybrané, technické doplňky zajištěné, ale pořád Vám schází dekorace do akvária?


Rostliny do akvária

10. 4. 2013, 11:13

Rostliny do akváriaRostliny do akvária, neboli akvarijní rostliny, vyžadují péči a ochranu jako každý jiný živý organismus. Čím více péče jim věnujete, tím lépe budou prospívat a budou zdravé na pohled i „fyzicky“


Velká akvária

10. 4. 2013, 11:13

Velká akváriaMalé akvárium s pár rybičkami měl někdy ve svém životě snad každý. Co je malé, to je milé. Ale když už člověk omrzí mít jen pár zlatých rybek, je čas si pořídit velké akvárium.


Rybičky do akvária

10. 4. 2013, 11:12

Rybičky do akváriaToužíte po nějakém domácím mazlíčkovi, miláčkovi? Chystáte se pořídit si zvířátko? Netradičním domácím zvířátkem mohou být například i rybičky do akvária. Rybičky, coby domácí mazlíčci, jsou sice netradiční, mají ale spoustu výhod.


Plastová akvária

10. 4. 2013, 11:11

Plastová akváriaRádi byste si pořídili akvárium, ale pořád ještě patříte k těm, kteří se natolik bojí případné nehody, která by způsobila jeho rozbití a znehodnocení vaší obývací stěny, sedací soupravy či drahého koberce v ložnici? A není to škoda si kvůli takovým obavám akvárium odpírat? Zvlášť když jsou zcela zbytečné! Pořiďte si plastové akvárium.


Topení do akvária

10. 4. 2013, 11:10

Topení do akváriaPokud jste se rozhodli pořídit si domů akvárium, věřte, že vaše rozhodnutí je jistě správné. Ale pozor. Takové akvárium, to není jen tak ledajaká věc. Osvětlení, filtrace, dekorace, topení do akvária a tak dále. To vše budete potřebovat.


Čištění akvária

10. 4. 2013, 11:10

Čištění akváriaChcete si pořídit nové akvárium? A patříte v oblasti akvaristiky k začátečníkům, nováčkům? Vězte, že to nebude jen tak. Podívejte se na www.akvapro.cz - topení, okysličení, osvětlení, čištění akvária a tak dále. Bez toho se prostě vy, respektive vaše rybičky, neobejdou.


Lepení akvárií

10. 4. 2013, 11:09

Lepení akváriíAkvária se podle technologie výroby dělí na dva základní varianty. Trh nám nabízí akvária lepená a akvária odlitá z jednoho kusu skla. Lepená akvária jsou, jak asi tušíte, tou levnější, a proto také oblíbenější a běžnější variantou.


Pozadí akvária

10. 4. 2013, 11:09

Pozadí akváriaNení akvárium jako akvárium. Pozadí akvária nám umožňuje velmi jednoduchou a finančně nenáročnou možnost, jak z našeho akvária učinit skutečný originál, ozdobu, prostě skvost. Pozadí akvária má nekonečně variant.


Mořská akvária

10. 4. 2013, 11:08

Mořská akváriaMořská akvária jsou velice vyhledávaným produktem v mnoha nákupních centrech a komerčních prostorách. S mořským akváriem vstoupí do vašeho interiéru nádherný podmořský svět plný těch nejkrásnějších mořských živočichů jako korálů a jiných rostlin.


Osvětlení akvária

10. 4. 2013, 11:08

Osvětlení akváriaPokud nepatříte v oblasti akvaristiky k úplným začátečníkům a nováčkům, jistě jste si vědomi faktu, že akvárium, to zdaleka není "jen akvárium". Vystavět si akvárium tak, aby bylo skutečně funkční není jednoduché.


Akvária prodej

10. 4. 2013, 11:07

Akvária prodejAkvárium je nádherný doplněk interiéru, který zútulní každý pokoj. Přenese fantastický svět podmořské hladiny přímo k Vám do bytu. Rybičky zpravidla vyžadují minimum starostí a údržby.


Filtry do akvária

10. 4. 2013, 11:07

Filtry do akváriaSmyslem, proč akvarijní chovatelé vkládají filtry do akvária není to, že by bez nich živočichové či rostliny vůbec nepřežili, ale to, že v akváriu je omezená tzv. samočistící schopnost vody.


Kryt akvária

10. 4. 2013, 11:07

Kryt akváriaNe nadarmo se neříká pořídit si akvárium ale "vystavět si" akvárium. Jedná se vlastně o rybí domov, dům. A stejně tak jako my máme střechu, správně vystavěnému akváriu by jistě neměl chybět kvalitní kryt.


Akvária Praha

10. 4. 2013, 11:06

Akvária PrahaStále větší počet lidí si dnes pořizuje akvária. Důvodů je několik. Rychlý a časově náročný životní styl v Praze i dalších velkých městech neumožňuje často pořídit si klasického chlupatého, respektive opeřeného, domácího mazlíčka. Akvarijní rybky jsou v tomto případě ideálním kompromisem.


Akvária sety

10. 4. 2013, 11:06

Akvária setyCokoli dnes pořizujeme a kupujeme, toužíme pořídit co nejlevněji a nejjednodušeji. To je jasné. Obě dvě naše přání jistě splní možnost nákupu již zkombinovaných sad, setů. A to se týká i akvárií. Pořiďte si rovnou set a ušetřete si tak starosti i peníze!


Akvária prodej Praha

10. 4. 2013, 11:05

Akvária prodej PrahaProdej akvárií je boom! Toužíte po nějakém domácím zvířátku? Nemáte ale čas chodit ho venčit? Nebo nechcete bojovat s chomáčky chloupků na gauči i kobercích? Jste často mimo domov a je tedy problém i s jeho krmením? Prodejny akvárií čekají právě a vás!


Akvária bazar

10. 4. 2013, 10:51

Akvária bazarAkvária se stala velice významným a estetickým prvkem mnoha kanceláří, firem a obchodním center. S estetickým a vkusným začleněním akvária do vašeho domácího interiéru vstoupí do vašeho domova kus opravdové přírody.


Výstavba akvárií

10. 4. 2013, 10:51

Výstavba akváriíCo si pod pojmem výstavba akvárií představit? Jednoduše vlastně postavíte byteček pro vaše domácí "mazlíčky". Výstavba akvárií má svá jasná pravidla stejně tak jako výstavba vašeho domu či bytu. Nechte si ohledně výstavby akvárií poradit.


Akvária na míru

10. 4. 2013, 10:50

Akvária na míruChtěli byste být chovateli sladkovodních či mořských živočichů? Prvním krokem je pečlivý výběr tvorů, které byste chtěli chovat a hned dalším je zajištění vyhovujícího „příbytku“ pro ně, tj. akvária na míru!


Servis akvárií

10. 4. 2013, 10:50

Servis akváriíSpolečnost Akvapro má pro vás připravený bombastický relaxační prvek. Vylepšete si a zdokonalte pracovní prostředí s akvárii od Společnosti Akvapro. Tato společnost pro vás připraví a zrealizuje naprosto originální prvek v rámci zpříjemnění a vylepšení pracovní pohody.


Akvária na zakázku

10. 4. 2013, 10:49

Akvária na zakázkuV dnešní době je stále častější pořizovat si nejrůznější vybavení do našich domácností takzvaně na míru - na zakázku. Nábytek i doplňky vyrobené na zakázku nám umožňují koupit si přesně to, po čem toužíme, sníme.


Nejlevnější akvária

10. 4. 2013, 10:48

Nejlevnější akváriaStále více lidí si pořizuje do svých domácností akvárium. Také po něm toužíte? A potřebujete tak trochu poradit, jak pořídit nejlevnější akvárium? Čtěte tedy dál. Poradíme vám jak za nové akvárium neutratit zbytečně moc peněz.


Centrální vysavače

4. 1. 2013, 15:50

centrální vysavač air 50 eRádi byste si usnadnili domácí práce? Rádi byste ušetřili spoustu času a místo uklízením trávili teplé letní dny někde u vody nebo na procházce? Samozřejmě, kdo by si to nepřál! Pořiďte si tedy pomocníka. Pořiďte si centrální vysavač.