Biotop Amazonie mini

Sladkovodní akvárium

10. 4. 2013, 11:20

Akvárium, to není jen domov pro vaše netradiční domácí miláčky, chlupáče nechlupáče. Akvárium to je i nádherný dekorační prvek, který zkrášlí a ozvláštní vaši ložnici, chodbu obývací pokoj či jakoukoli jinou místnost. I malé kulaté akvárium může být originálním doplňkem vašeho bydlení.

Sladkovodní akvárium

Ať už malé kulaté akvárium nebo třeba plánujte velké lepené designové akvárium na míru, věřte, že pokaždé se bude jednat o naprostý originál. Právě po originalitě, neotřelosti, neopakovatelnosti dnes touží většina zákazníků. Podívejte se například na fotogalerii zhotovených zakázek na akvapro.cz. Přesvědčte se o faktu, že každé jimi vyrobené sladkovodní akvárium je jiné. A všechna jsou krásná.

Akvária kontakt

Jaké akvárium vybrat?

Akvária se vyrábějí a prodávají v mnoha variantách. Liší se tvarem, materiálem, ze kterého jsou vyrobena, dokonce i postupem, kterým jsou vyrobena, lepená či z jednoho kusu skla či plastu, a tak dále. Dokonce rozlišujeme akvária podle vody na sladkovodní a mořská. První zmíněná varianta je častější. Sladkovodní akvária jsou vhodnější především v případě, že se v oblasti akvaristiky řadíte mezi začátečníky. Sladkovodní druhy rybek a rostlin nebývají tak náročné na životní podmínky a péči. Biotop Amazonie

Co potřebuje sladkovodní akvárium?

Přesto že je sladkovodní akváriu méně náročné na vaše znalosti v oblasti akvaristiky, neznamená to, že by se rybky a rostliny obešly zcela bez filtračních a ovzdušňovacích zařízení. Pokud si nevíte rady, jakým zařízením své nové sladkovodní akvárium vybavit, podívejte se na stránky společnosti akvapro.cz a narazíte na spoustu praktických doporučení, rad a podobně. Navíc si užijte fotogalerii zhotovených akvárií. Ta je doplněna i orientačním ceníkem. Vždyť i to vás jistě zajímá.

Aby bylo akvárium skutečně krásné

Akvária se dnes vyrábějí zpravidla na míru. Nejen že tedy nejste nijak, omezeni co se jejich rozměrů týká. Pořiďte si malé kulaté akvárium nebo velké lepené akvárium jakéhokoli tvaru. Buďte originální. Nemusí to být klasický kvádr... A popusťte uzdu své fantazii i dál. Vybírejte pozadí tapetu do akvária, vybírejte rybky, rostliny, kamínky, písek, ...Screen akvapro.cz


Více informací na téma akvária naleznete na stránkách akvapro.cz.
Zobrazení: 117696 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Akvárium Biorb

  10. 4. 2013, 11:24 | Diskuze (1)

  Všechna akvária Biorb mají vynikající design. Některá mají tvar koule, jiná zase klasický obdélníkový. Ale jednu věc mají akvária Biorb společnou, a to je právě jejich zpracování na velmi vysoké úrovni, což je staví na vrchol

 • Kryt na akvárium

  10. 4. 2013, 11:22 | Diskuze (0)

  Založit si akvárium, to není jen tak. Je třeba promyslet spoustu věcí. Akvárium by mělo být nejen krásným designovým doplňkem vašeho bydlení, ale rozhodně by také mělo poskytovat dostatečně příznivé životní prostředí pro rybky a rostliny.

 • Akvárium koule

  10. 4. 2013, 11:22 | Diskuze (0)

  Slyšeli jste snad o tom, že kulatý tvar akvária je nevhodný? Že se v něm akvarijním rybkám nedaří? Ale kdepak. Nevěřte pověrám. Rybám se hlava nezatočí. Klidně si pořiďte akvárium ve tvaru koule. Bude rozhodně dokonalým designovým doplňkem vaší domácnosti.

 • Akvárium 200l

  10. 4. 2013, 11:22 | Diskuze (0)

  Co je malé to je milé, říká se. Ale mnozí připojují, že co je větší, to je lepší. A v případě akvárií to platí docela určitě! Pokud uvažujete o tom, že byste si založili akvárium, pořiďte si klidně rovnou na 200 litrů. Pochválí ho každá návštěva!

 • Betta akvárium

  10. 4. 2013, 11:21 | Diskuze (0)

  Česká republika nemá moře, a tak si lidé zřizují kousek podmořského světa doma nebo na pracovišti. Betta akvárium, tj. akvárium menších rozměrů z robustního skla nebo plastu, je vhodné pro rybku betta žijící v Asii.