REEF

Tapeta do akvaria

10. 4. 2013, 11:21

Pokud máte doma akvárium s rybičkami, určitě potřebujete jeho design uzpůsobit volné přírodě. To se vám samozřejmě povede vhodnými rostlinami, kamínky, dřevem. Ale pořád vidíte zadní stěnu, která je průhledná, jak to vyřešit

Tapeta do akvaria

Nejjednodušším způsobem, jak akvárium doladit na správný vzhled je použít tapetu do akvária. Pokud si necháte vyrobit akvárium na míru, můžete s tapetou do akvária již počítat. Existuje řada designů tapet do akvária, od cihlové zdi k bujné vegetaci. Záleží jen na vašem vkusu a také na druhy akvarijních rybek, jakou tapetu do vašeho akvária zvolíte.

Akvária kontakt

Zvolte si pro výrobu akvária na míru firmu s tradicí

Pokud se rozhodnete pro chov akvarijních rybek, budete potřebovat to nejdůležitější, akvárium. Ideální je nejdříve zvolit malé akvárium, zjistíte tak co tento koníček vše obnáší. Také je nutné, či spíše doporučené obrátit se na firmu s tradicí při výrobě akvária na míru. Takovou firmou je rodinný podnik Akvapro, který se stavbou akvárií zabývá již 30let. Odborníci vám také poradí, s jakými rybičkami začít, jaké akvárium a jeho prostředí použít a samozřejmě vám poradí i s detaily, jakými třeba je tapeta do akvária.

Biotop Amazonie

Jakou tapetu máte možnost vybrat do malého akvária

tady je doporučeno spíše světlejší formu tapety do akvária, aby se prostor prosvětlil a působil větším dojmem. Pokud máte akvárium na míru větších rozměrů, máte usnadněnou volbu výběru tapet. Od kontrastní zdi až k tapetě s motivy s bujnou vegetací. Tapeta akvárium opticky zvětší a vy budete mít také realističtější pohled na svou zvířenu.

Tapeta do akvária ve formě 3D pozadí

Takováto tapeta působí velmi realisticky, její pozadí je vyrobeno z pryskyřice, takže tapeta do akvária nevylučuje žádné škodlivé látky do vody. Po stranách tapety jsou jemné síťky, které zabrání vplutí rybiček za zadní stěnu tapety. Rozměr pro typ akvária je vždy uveden, je ovšem nutné počítat se sílou tapety, o tento rozměr se nepatrně vnitřek akvária změní. To ale určitě nebude vadit, protož výsledný efekt je dokonalýScreen akvapro.cz


Více informací na téma akvária naleznete na stránkách akvapro.cz.
Zobrazení: 131415 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Akvária

  10. 4. 2013, 11:24 | Diskuze (0)

  Hodně lidí, když si zařizují byt, poznají, že jim v bytě něco schází. Zjistí, že jim v bytě schází něco z přírody, nebo něco živého. Když uvažují o křečkovi nebo jiném domácím mazlíčkovi, problém s údržbou a krmením se jeví jako problém.

 • Zakládání akvária

  10. 4. 2013, 11:23 | Diskuze (1)

  Uvažujete o tom, že byste si pořídili akvarijní rybky? Kousek "moře" přímo u vás doma? Vězte ale, že založit si skutečně funkční akvárium není jen tak ledajaká věc. Budete potřebovat spoustu věcí, aby jste vy i rybky byli s výsledným akváriem spokojení.

 • Tapeta do akvaria

  10. 4. 2013, 11:21 | Diskuze (0)

  Pokud máte doma akvárium s rybičkami, určitě potřebujete jeho design uzpůsobit volné přírodě. To se vám samozřejmě povede vhodnými rostlinami, kamínky, dřevem. Ale pořád vidíte zadní stěnu, která je průhledná, jak to vyřešit

 • Kulatá akvária

  10. 4. 2013, 11:19 | Diskuze (0)

  Pokud jste se rozhodli pořídit si akvárium, rozhodně vyberte nějaké originální, neotřelé, krásné. Bude nejen domovem pro vaše netradiční domácí "mazlíčky", ale i ozdobou vaší domácnosti. Podívejte se na nabídku na akvapro.cz a vyberte si například kulaté akvárium.

 • Akvária ceník

  10. 4. 2013, 11:17 | Diskuze (0)

  Vážení zákazníci. Přinášíme Vám fotografie a ceny akvarijních nádrží, které jsme v poslední době realizovali. Pokud se Vám bude některé z následujících řešení líbit neváhejte, a zavolejte nám. Určitě se domluvíme k Vaší spokojenosti.