Topení do akvária

Topení do akvária

10. 4. 2013, 11:10

Pokud jste se rozhodli pořídit si domů akvárium, věřte, že vaše rozhodnutí je jistě správné. Ale pozor. Takové akvárium, to není jen tak ledajaká věc. Osvětlení, filtrace, dekorace, topení do akvária a tak dále. To vše budete potřebovat.

Topení do akvárií

Osvětlení, filtrace, dekorace, topení do akvária a tak dále. To vše budete potřebovat. Tedy vlastně ne zas tak úplně vy, ale především obyvatelé akvária potřebují určité životní podmínky. Osvětlení, filtrace a topení do akvária zajistí rybkám i akvarijním rostlinám vodu o stabilní teplotě i vodu dostatečně čistou, provzdušněnou a okysličenou i potřebné světlo.

Akvária kontakt

Topení do akvária - výstavba

Výstavba akvária, aby bylo skutečně funkční opravdu není jen tak ledajaká věc. Vaším cílem jistě je, aby se obyvatelům akvária dařilo co nejlépe. Proto je zapotřebí vybavit ho všemi těmito zařízeními. Na nadarmo se říká "vystavět" si akvárium. Je to vlastně takový dům - osvětlení, topení, dekorace, ...

Topení do akvária - nutnost k přežití ryb

Většina druhů akvarijních ryb je závislá na teplotě vody. Vyžaduje vodu o teplotě určité a především stabilní. Z toho důvodu je pořízení topení do akvária bezpodmínečně nutné. Nabídka topení do akvárií je velmi pestrá. Podívejte se například na www.akvapro.cz a nechte se nejen inspirovat, ale zároveň načerpejte i rady týkající se topení do akvárií.

Biotop Amazonie

Topení do akvária - varianty

Variant topení do akvária je skutečně mnoho. Dva základní typy se liší tím, jestli je topení umístěno přímo uvnitř v akváriu nebo mimo jeho prostor. Pokud jste v oboru akvaristiky začátečníci, doporučujeme pořídit spíše topení přímo do akvária. Druhá varianta je určena spíše pro ty z vás, kteří už vlastníte takových akvárií více.Topení do akvárií umístěné mimo jejich prostor totiž umožňuje ohřívání vody ve více akváriích naráz.

Topení do akvária výkon

Dále se samozřejmě topení do akvárií liší výkonem. Tady opět zvažte, jak velké akvárium máte, kolik vody vlastně bude třeba ohřívat. Dále pak rozhodněte o ovládání topení do akvária. Budete každý den poctivě kontrolovat stálost teploty vody v akváriu nebo raději investujete do termostatu? Jde přece o životní podmínky vašich šupinatých domácích miláčků. Pokud budete chtít vaše akvárium vylepšit po vzhledové stránce, můžete využít pozadí akvária.Screen akvapro.cz


Více informací na téma akvária naleznete na stránkách akvapro.cz.
Zobrazení: 109074 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Akvária

  10. 4. 2013, 11:24 | Diskuze (0)

  Hodně lidí, když si zařizují byt, poznají, že jim v bytě něco schází. Zjistí, že jim v bytě schází něco z přírody, nebo něco živého. Když uvažují o křečkovi nebo jiném domácím mazlíčkovi, problém s údržbou a krmením se jeví jako problém.

 • Zakládání akvária

  10. 4. 2013, 11:23 | Diskuze (1)

  Uvažujete o tom, že byste si pořídili akvarijní rybky? Kousek "moře" přímo u vás doma? Vězte ale, že založit si skutečně funkční akvárium není jen tak ledajaká věc. Budete potřebovat spoustu věcí, aby jste vy i rybky byli s výsledným akváriem spokojení.

 • Tapeta do akvaria

  10. 4. 2013, 11:21 | Diskuze (0)

  Pokud máte doma akvárium s rybičkami, určitě potřebujete jeho design uzpůsobit volné přírodě. To se vám samozřejmě povede vhodnými rostlinami, kamínky, dřevem. Ale pořád vidíte zadní stěnu, která je průhledná, jak to vyřešit

 • Kulatá akvária

  10. 4. 2013, 11:19 | Diskuze (0)

  Pokud jste se rozhodli pořídit si akvárium, rozhodně vyberte nějaké originální, neotřelé, krásné. Bude nejen domovem pro vaše netradiční domácí "mazlíčky", ale i ozdobou vaší domácnosti. Podívejte se na nabídku na akvapro.cz a vyberte si například kulaté akvárium.

 • Akvária ceník

  10. 4. 2013, 11:17 | Diskuze (0)

  Vážení zákazníci. Přinášíme Vám fotografie a ceny akvarijních nádrží, které jsme v poslední době realizovali. Pokud se Vám bude některé z následujících řešení líbit neváhejte, a zavolejte nám. Určitě se domluvíme k Vaší spokojenosti.